Съобщение
Bashing, bitching Тук не е хубаво да влизате, но може да видите известни истини.

Отговор

Инструменти по темата Режим на показване
Старо 01.09.09, 21:02    1162   #1
Фен
Гост

Постове: n/a
Default Фенове на Мадона се изгавриха и поругаха националния флаг

Фенове на Мадона се изгавриха и поругаха националния флаг като написаха с лента с цветовете на трикольора името на тази лека жена и откровена курва върху него:

Някой ще сезира ли прокуратурата!

Последно редактирано от Online : 08.09.09 в 14:09
  Отговор с цитат
Старо 01.09.09, 23:27    1165    Re: Фен (1162) (click2open)   #2
Лолита
Гост

Онлайне, толкова ниско ли падна, че да пишеш като нерегистриран и да наричаш Мадона "лека жена" и "курва"? Мислиш, че по този начин ще злепоставиш другите форуми ли? Ти, жалко нищожество!

Каква прокуратура те гони? За какво? Цитирай ми закон, член, параграф и алинея, която са нарушени с надписа в знамето? Не можеш, но можеш да хулиш България, флага и химна ни, както и Мадона! Е сега вече си пролича какъв фен си! Измислен!

Мислиш ли, че не те познаваме, когато пишеш? Тази тема стоя 2 часа, докато ти беше във форума и изобщо не реагира да защитиш Мадона. Ясно като бял ден. Ти си списвателя на тази гавра. Нещастник!
  Отговор с цитат
Старо 02.09.09, 17:41    1178    Re: Лолита (1165) (click2open)   #3
Senior Member

Регистриран: 31.07.09
Постове: 536
А ти откъде знаеш, може да си падам по курви? Иначе личното ми мнение е, че тази тема не е подходяща за този форум. От друга страна - да - ако това може да се използва срещу поругателите на флага, си заслужава.

Wait at least 30 sec to connect.
Online е офлайн   Отговор с цитат
Старо 05.09.09, 19:09    1284    Re: Фен (1162) (click2open)   #4
Senior Member

Пусната е информация във форума на Атака и други форуми за случая и вече има желаещи да сезират прокуратурата. Вероятно другата седмица ще го направят.

Старо 08.09.09, 06:26    1293    Re: Online (1284) (click2open)   #5
...
Гост

ООО- ****** *******, скучничко ли ти стана, та отново си отвори кочинката?

Знаеш ли колко си забавен с глупоста - хайде go ahead stupid frog

Накрая сам ще се давиш в малоумието си Предполагам на Атака, като видно националисти адски много ще им се понравят идеите ти за смяна на Националният флаг и то предложени от един виден *****, като теб

Чакам да видя с каква кауза ще излезе прокуратурата и кое в надписа на знамето е поругаване на ценностите ни.
По твоята логига трябва да затворят всички футболни запалянковци, за това че развяват БЪЛГАРСКОТО знаме.
А БЕ ТИ СИ МНОГО ЛУД БЕЕЕЕЕЕЕЕ!
Mай не се усещаш къде и какво пишеш,а?!

Лудоста ти е крайно време да бъде затворена на тъмно местенце

Пий си хаповете ******* ******

Последно редактирано от Online : 08.09.09 в 14:10
  Отговор с цитат
Старо 08.09.09, 14:05    1294    Re: ... (1293) (click2open)   #6
Senior Member

Концентрацията на обиди и изобщо нарушения на правилата в постовете ти е толкова висока, че ми е по-лесно да ги трия целите вместо дума по дума. И пак сега редактирах само най-грубите нарушения. Така че не се чуди защо ти изчезват.

Старо 11.09.09, 16:19    1327    Re: ... (1293) (click2open)   #7
Senior Member

Атакаджиите знаят идеите ми отдавна. Даже и те разбраха вече, че няма нищо лошо и опасно в тях. Но нищо не им пречи да сезират прокуратурата за вашето поругаване на флага. Вероятно е вече да са го направили.

А, понеже ти повтаряш като малоумен нещо за мен, трябва да ти кажа, че аз никога не съм поругавал националния флаг. Елементарно би трябвало да е да разбереш, че предложението за смяна на флага, няма нищо общо с това, което вие сте направили С флага.

Това означава, че колкото и да се пънеш, нищо не можеш да направиш срещу мен, но пък аз мога срещу вас.

Старо 15.09.09, 19:15    1506    Re: Online (1327) (click2open)   #8
не съм ти фен
Гост

това е моето знаме и знамето,с което посрещнахме Мадона в Германия миналият септември......ей,жалък психар,аз съм този .който ти скъса анти Мадона плакатите против осиновяваниятаи този,който ти показа ГОЛЯМ СРЕДЕН ПРЪСТ....вземи този пръст и си го заври в задникът
  Отговор с цитат
Старо 15.09.09, 20:28    1511    Re: не съм ти фен (1506) (click2open)   #9
Senior Member

Жалък психар! Това знаме не беше ли на ония от ММ (я дайте някакви добри изрази, на които това е съкращение, че това, за което се сещах, не вървеше да го кажа по телевизията оня ден)? Тогава четох в някаква тема за някой, който си беше играл да го прави - salida ли беше, кой ли?

Плакатите ми не бяха анти Мадона, а про Мадона. Така, както ако бях опънал навремето плакати против това Бритни Спиърс да се жени за онзи мошеник, това щяха да бъдат про Бритни плакати, а не анти Бритни. И тъй като ти това очевидно не можеш да го схванеш, затова хората са измислили демокрацията и свободата на словото, за да може всеки да каже какво мисли и не някой като теб да решава то добро ли е или не.

Редно беше и аз да махна вашите знамена така, както и вие махнахте моите. Но вие бяхте 20 човека, а аз - един. И ме заплашихте със силата на това, че сте повече. Което означава повече сила и повече лъжесвидетели пред полицията.

Но днес с други средства истината излиза наяве.

Старо 15.09.09, 22:07    1517    Re: Online (1511) (click2open)   #10
...
Гост

С всеки изминал ден се убеждавам, че само един як кютек ще те оправи..поне до следващият такъв

Превеса на хора над теб беше изтъкнат единствено и само за да разбереш, че слагайки долните ти принтове А4 на място където има хора НЕЗАСТАВАЩИ зад ТВОИТЕ идеи ги караш да се чувстват част от ЦИРКА ТИ, а ти си ЕДИНСТВЕНИЯТ, който ги изразява и за това те помолихме да си ги слагаш на теб самият.
Така, че не обръщай превеса в заплаха.
Заплахите започнаха когато всички разбраха, че си невменяем
  Отговор с цитат
Старо 15.09.09, 22:22    1520    Re: ... (1517) (click2open)   #11
Senior Member

Това, че съм невменяем, може да го твърдите само вие и вие започнахте да го казвате още щом тръгнах да лепя плаката-знаме, което значи, че наистина заплахите започнаха оттогава - след вандализирането на плаката от Боби, нямаше никакво съмнение, че става въпрос за заплахи на основата на физическо превъзходство, а не за причина, поради която аз не мога да си сложа знамето. Така или иначе заплахи имаше.

Аз също не стоя зад вашия цирк, но въпреки това огромното ви знаме стоеше там. Вие имахте общо две огромни знамена - другото даже беше още по-голямо. Ако приемем, че само вашето е по площ 30 пъти по-голямо от моето, а другото сигурно беше поне 50 пъти по-голямо, това значи, че сте имали знамена на площ за 80 човека, което значи, че моето знаме си е имало място там, а вие даже бяхте много по-малко на брой.

След като Боби ми скъса знамето, аз трябваше да махна вашето знаме, но то се оказа, че не е лично негово, което означаваше да му скъсам на него нещо, примерно ризата. Това обаче щеше да означава, че той ще ми налети на бой най-вероятно, при което аз трябваше да използвам спрея за самозащита. Така щеше да се стигне до война още от първия ден, а аз не бях отишъл за това.

Другото беше да махна вашите знамена, но това щеше да доведе до вашата реакция да унищожите палатката и така да няма къде да си почивам.

Видя се, че и полицията са мошеници, които наказват не този, който е истинския виновник.

Старо 15.09.09, 23:04    1522    Re: Online (1520) (click2open)   #12
..
Гост

Ооооо- милото и неоправдано то/ Смяташ ли, че щеше да имаш въобще възможбост да си извадиш шпрея,а?
Щеше да се намира натикан в устата ти преди и да си посегнал към него.
А за почивката..ама как къде>>>>>>>>>>>>>>. в Перловската река ще си почиваш
  Отговор с цитат
Старо 16.09.09, 18:04    1534    Re: .. (1522) (click2open)   #13
Senior Member

Това щеше да си бъде физическо нападение с всичките му последствия за вас.

Старо 19.09.09, 08:28    1544    Re: Фен (1162) (click2open)   #14
Senior Member

НК Чл. 108, ал. 2:
Цитат:
Който по какъвто и да е начин опетни герба, знамето или химна на Република България, се наказва с лишаване от свобода до две години или с глоба до три хиляди лева.

Отговор

Активни потребители, разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 регистрирани и 1 госта)

Инструменти по темата
Режим на показване

Правила за публикуване
You may post new threads
You may post replies